...
Aktuální pobyt - pobyt prázdninový

Srdečně vás zveme na letní týdenní dovolenou na Perninku v Krušných horách. Čas uletí a náš pobyt bude!

Kdo ještě váháte, zda s námi jet či nejet, tak neváhejte! Asi nejsme schopni zajistit dobré počasí, ale víme, že máme výborné ubytování a fajn partu lidí.

Letní dovolená bude již podruhé na Perninku v Krušných horách. Byli jsme tam vloni a je tam naprosto luxusní ubytování. Mnoho pokojů s vlastním WC, sprchou a umyvadlem, luxusně vybavená kuchyň, apod. Krušné hory nás překvapily svojí krásou.

  • Je tam překrásná voňavá příroda.
  • Kolem bezpočet čistých romantických jezírek, rybníčků a přehrad.
  • Borůvky jsou samozřejmostí.
  • Ubytování naprosto luxusní, 13 pokojíků v počtu 2 až 6 lůžek většinou s vlastním WC, sprchou a umyvadlem. Na pokojích jsou koberce a peřiny (spacáky se neberou).
  • Je zde mnoho možností ke koupání a také dobré trasy pro kola.
  • Rádi vás mezi sebou uvítáme!

Na pobyt je možno vzít s sebou také kolo, dá se tak kombinovat cykloturistika s turistikou. Kdo by potřeboval převoz kola, může mu pomoci Vláďa Blaha, který může pojmout až 5 kol od Zlínska a cestou. Předpokládáme, že bychom s sebou vzali min 1 nafukovací loď. V blízkosti jsou přehrady, několik rybníčků a přehrad. Pokud máte loď a své auto, můžete také přivést.


Pobyt je určen pro všechny věřící lidi a jejich přátele zhruba od 38 -55 let. Výjimky jsou samozřejmě vítány. Pro ty, co s námi ještě nebyli, tak pobyt je koncipován jako turistický, poznávací ( krásy přírody, okolí, měst..), přátelský. Vhodný pro věřící lidi, kteří jsou nezadaní a nemají s kým v létě jet na dovolenou.


Místo pobytu: Pernink v Krušných horách
Termín: 19. - 26. července 2020 (pozor, je to od neděle do neděle)
Cena: 3 500 Kč
Starší křesťanská mládež
Kontakt:
777 695 080